Dua Lipa shkëlqen në Milano

  • A.P /
  • 27 shtator 2021 - 14:10
Dua Lipa shkëlqen në Milano

Dua Lipa, Demi Moore dhe Elizabeth Hurley e bënë magjepsjen mbrëmjen e së dielës pasi mbërritën në selinë e Versace para ngjarjes speciale të Javës së Modës në Milano.

Duke zbukuruar një qilim blu dhe duke qëndruar në sfondin e myshkut, yjet punuan në pikat e tyre më të mira ndërsa përgatiteshin për të zënë vendet e rreshtit të parë në pasarelë, shkruan Daily Mail.

Për ngjarjen e cila u lançua nga Versace në bashkëpunim me Fendi, Dua, 26 vjeç, dukej sensacionale në një numër të shkëlqyeshëm.


Ndërkohë Elizabeth, 56 vjeç, kishte një veshje që përqafonte figurën, e cila përbëhej nga nuanca të zeza dhe të verdha.


Krijuesja e hitit New Rules bëri debutimin e saj në pistë të premten në veri të Italisë dhe veshja e së dielës tregoi aftësitë e saj të modelimit.

Ajo i thau fustanet e saj të korbit me kaçurrela dhe aplikoi kozmetikë të ndezur për të kontribuar në pamjen e saj.

Image

(Kosova Sot Online)