Kjo veshje e Taynës ka kushtuar plot 3500 euro

  • G.G /
  • 07 October 2021 - 08:57
Kjo veshje e Taynës ka kushtuar plot 3500 euro

Prej disa ditësh, këngëtarja e njohur shqiptare, Tayna ndodhet me pushime në Francë.  Ajo ka postuar vazhdimisht foto në rrjetet sociale, duke treguar se po argëtohet shumë.

Mirëpo, vëmendje më të madhe, 24-vjeçarja mori vëmendje përmes një veshje, ku shfaqet me një triko të markës ‘Balenciaga’ dhe pantallona lëkure.

Faqja ‘Shqip Closet’ zbuloi se bluza ‘Balenciaga’ ka kushtuar 975 euro, çanta 1550 si dhe në këtë imazh duket më flokë më të gjata që për të arritur një pamje të tillë i duhen 1000 euro. Pra, në total, dukja e artistes kap vlerën e mbi 3500 eurove.

(Kosova Sot Online)