‘Pse ike’ vjen së shpejti nga Kida

  • G.G /
  • 17 tetor 2021 - 14:02
‘Pse ike’ vjen së shpejti nga Kida

Kida ka treguar se po vjen me këngë të re.

Këngëtarja ka hedhur një postim në rrjetet sociale ku tregoi pak nga kjo këngë .

Projekti do quhet ‘Pse ike ike’ dhe do finalziohet edhe me videoklip.

‘Pse ike’ e Kidës vjen pas disa projekte të saj në këtë vit, ndër to edhe hiti ‘Dale’ me Ledrin dhe Butrintin.

(Kosova Sot Online)