Gjykata aprovon kërkesën e Kanye West

  • A.P /
  • 21 October 2021 - 18:10
Gjykata aprovon kërkesën e Kanye West

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se kërkesa e reperit Kanye West për të ndryshuar emritn e tij është miratuar.

Sipas tyre, një gjykatë në Los Angeles miratoi kërkesën dhe reperi tani quhet thjesht  ‘Ye’. Vendimi i gjykatës vjen dy muaj pasi Kanye kërkoi që të ndryshonte emrin e lindjes me pseudonimin që përdor prej kohësh. Rikujtojmë se kohët e fundit , ai është përfolur për një ribashkim me Kim Kardashian.

(Kosova Sot Online)