Elita Rudi bëhet pjesë e “Për’puthen”?

  • E.K /
  • 22 October 2021 - 14:24
Elita Rudi bëhet pjesë e “Për’puthen”?

Moderatorja shqiptare, Elita Rudi, ka një kohë të gjatë që nuk ka qenë aktive me projektet televizive.

Mirëpo, Elitën do ta shohim në “Për’puthen 3” dhe këtë e ka bërë të ditur producentja e këtij programit Olsa Muhameti.

Elita Rudi është kuptuar se ajo nesër mbrëma do të shfaqet në rolin e opinionistes dhe këtë e ka pohuar edhe vet ajo.

https://gazetablic.com/wp-content/uploads/2021/10/248346272_937496816860361_7881030519864960911_n.mp4?_=2

https://gazetablic.com/wp-content/uploads/2021/10/247890551_259979856070527_3256886471204667694_n.mp4?_=1

(Kosova Sot Online)