Rita Ora e thjesht dhe sportive para vikendit

  • A.P /
  • 22 tetor 2021 - 22:07
Rita Ora e thjesht dhe sportive para vikendit

Këngëtarja Rita Ora është paraqitur shumë thjesht gjatë ditës së sotme

Këngëtarja kosovare ka qenë e zënë këtë javë ku mori pjesë në disa ahengje por edhe në premierën e filmit të Marvel,. “Eternals” ku u pa bashkë me të dashurin e saj.

Por, sot rita është paraqitur shumë sportive dhe duke e pritur vikendin në humor të mirë.

Ajo ka pasur të veshur tuta të zeza, ka pasur të vënë një grim të lehtë por që duart e saj kanë qenë tepër ekstravagante dhe të rregulluara.

Image


(Kosova Sot Online)