Nora Istrefi thekson format joshëse të trupit

  • A.P /
  • 24 tetor 2021 - 09:39
Nora Istrefi thekson format joshëse të trupit

Nora Istrefi përveç se një këngëtare e njohur dhe e suksesshme, ajo konsiderohet edhe si një femër e bukur me linja tërheqëse.

Këngëtarja e njohur, nuk i lë anash postime e shumta në llogarinë e saj të Instagramit për të dëshmuar se është një prej nënave më joshëse në estradë.

Image

Edhe në disa postime që ka bërë për 1.1 milionë ndjekësit e saj në Instagram, Nora është shfaqur tejet atraktive dhe më në formë se kurrë më parë.

Këngëtarja pozoi në disa foto e veshur në një fustan të shkurtër pa mëngë me ngjyrë të kuqe, duke kompletuar veshjen me taka dhe çantë ngjyrë kafe, flokët e gjata dhe të valëzuara i la mbi supe.

Image

(Kosova Sot Online)