Fiit i vjen një mesazh mbështetjeje

  • A.P /
  • 24 tetor 2021 - 09:59
Fiit i vjen një mesazh mbështetjeje

Këngëtarja e njohur nga Kosova Fifi,  prej hyrjes në spektakël ka qenë në fokus sidomos për raportin e saj me ish-futbollistin, Granit Cana.

Pas një raporti të afërt mes tyre, Graniti ishte ai që i bëri me dije Fifit se nuk është i gatshëm ta dërgoi raportin e tyre në një nivel tjetër.


Kjo gjë e la të lënduar këngëtaren, e cila ka gjetur mbështetje tek fansat e saj, që në një ditë si kjo iu gjenden afër duke i bërë një befasi të këndshme.

Derisa së fundmi i ka ardhur dhe një mesazh mbështetje...

Image

(Kosova Sot Online)