Aida ngushton belin, mahnit me veshjen e format trupore

  • G.G /
  • 15 dhjetor 2021 - 12:59
Aida ngushton belin, mahnit me veshjen e format trupore

Aida Doci ka befasuar me foton e fundit.

Ajo i është përshtatur me veshje festave të fundvitit.

Veshur me këmishë të bardhe e pantollona me ngjyrë të kuqe ajo duket mahnitës.

Si gjithmonë ajo kujdeset për format trupore dhe po duket si modele.

(Kosova Sot Online)