Aktorja e njohur bën ndryshimin drastik

  • A.P /
  • 24 janar 2022 - 15:03
Aktorja e njohur bën ndryshimin drastik

Melisa Dongel, e cila u bë e njohur me rolin si Cagla, në serialin turk “Dashuri, Logjikë Hakmarrje”, ka ndarë me ndjekësit ndryshimin e saj në look.

Po të mos e kishte publikuar vetë Melisa, askush nga ndjekësit nuk do ta njihte.

Aktorja turke i ka kthyer flokët në bionde platin dhe mesa duket fansat nuk po mësohen dot me pamjen e re të saj.

Ata janë mësuar ta shohin aktoren gjithmonë në nuancat e ngrohta të biondes.

 

Ende nuk e dimë nëse ky ndryshim vjen nga dëshira e saj apo për ndonjë rol të ardhshëm në një serial.

Image

(Kosova Sot Online)