'Mëshirë s'dua' kënga më e re nga Arta Bajrami

  • A.P /
  • 20 March 2022 - 10:56
'Mëshirë s'dua' kënga më e re nga Arta Bajrami

Në prag të Pranverës, këngëtarja e njohur nga Prishtina Arta Bajrami, ka publikuar këngën e saj më të re të realizuar dhe me videoklip, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Mëshirë s'dua", mban titullin kënga më e re e këngëtares e cila si përherë vjen me interpretim të shkëlqyer nga Arta Bajrami.

Për të gjithë ata që e pëlqejnë muzikën e Arta Bajramit në vijim premierë: "Mëshirë s'dua"

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)