Almeda Abazi ndan foton e ëmbël

  • A.P /
  • 13 maj 2022 - 14:58
Almeda Abazi ndan foton e ëmbël

Almeda Abazi ka publikuar së fundmi një fotografi të ëmbël me të bijën, Alina. Ish-missi shqiptar, e cila jeton prej vitesh në Turqi, shihet tesa mban në krahë vogëlushen ndërsa janë kombinuar njësoj.”Vajza ime e ëmbël”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Almeda ka dhe një djalë me aktorin turk, Tolgahan Sayisman, me të cilin është martuar prej disa vitesh. Efehan festoi pak ditë më parë 3 vjetorin e lindjes. Almeda është njohur me yllin e telenovelave në Turqi ndërsa mbajtën një dasmë luksoze në SHBA.

Image

(Kosova Sot Online)