Kida i zbërthen pantollonat dhe tregon....

  • G.G /
  • 26 August 2022 - 14:28
Kida i zbërthen pantollonat dhe tregon....

Këngëtarja e njohur, Kida së fundi ka realizuar një fotosesion të ri e në të cilin u shfaq në super formë.

Kida tregoj linjat perfekte teksa ntheksoj belin e hollë,shkruan Kosova Sot Online.

Këngëtarja mahniti në imazhet e publikuara në Instagram ku ka shkelqyer nga bukuria dhe dukja me plotë stil.

(Kosova Sot Online)