Gresa Behluli e 'kall' me 'Vajzat shqiptare'

  • A.P /
  • 21 December 2022 - 19:07
Gresa Behluli e 'kall' me 'Vajzat shqiptare'

Këngëtarja e njohur Gresa Behluli për ta ngritur disponimin për festat e fundvitit, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan "Kosova Sot Online".

 


"Vajzat shqiptare", mban titullin kënga më e re e këngëtares, e cila vjen përplot ritëm dhe me interpretim të shkëlqyer nga Gresa.

Në vijim premierë: "Vajzat shqiptare" nga Gresa Behluli.

Dëgjim të këndshëm...

(Kosova Sot Online)