Ja kush ishte dashuria e Kiarës

  • A.P /
  • 22 January 2023 - 14:00
Ja kush ishte dashuria e Kiarës

Historinë e dashurisë me Butrint Imerin, ka vendosur ta shpalos Kiara Tito, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ajo u shpreh se stepet për të nisur diçka me Luizin për shkak të vëmendjes që mund të marrë në media. 

 

Për këtë i referohet edhe historisë së shkuar me këngëtarin.

“Ka qenë dashuria ime e parë, hera e parë që kam ndjerë për dikë dhe kam qenë vetëm 20 vjeç kur e kam kaluar. E kam njohur në punë. Ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe më ka prishur punë se nisnin debate kot. Ka pasur momente që kam dashur që të bëhej publike. U ndanë u lidhën, u panë këtu e aty bashkë. Më mundon kjo gjë. Të dhëmb kur zihesh për një lajm e portal”, tha Kiara.


Të dy kanë qenë në qendër të faqeve rozë për romancën e tyre që kulmin e pati kur Kiara u shfaq në një klip muzikor të Butrint Imerit.

(Kosova Sot Online)