Kejvina i dërgon dron Luizit: Të dua dhe ti e di

  • A.P /
  • 07 February 2023 - 20:01
Kejvina i dërgon dron Luizit: Të dua dhe ti e di

Sot në shtëpinë e "Big Brother Albania VIP", ka mbërritur një dron për Luizin i cili ishte me porosi nga Kejvina, nga ku shkruhej : "Të dua dhe ti e di", shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Në pankartën mbi dron ndodhet foto e Kejvinës me Luizin prandaj këngëtari është i bindur se droni është nisur nga ajo.


Motra e Kejvinës ka konfirmuar se droni u nis nga modelja.


“Fluturimi i parë arriti me sukses,” ka shkruar ajo.

Kujtojmë se në spektaklin e “Big Brother VIP” u mor vendimi për përjashtimin e Kevina Kthellës. Ky vendim u mor pas shuplakës që modelja i dha Luiz Ejllit gjatë Prime.

Image

(Kosova Sot Online)