“Ty dhe Luizin çift gjithë jetën”, Gjyshja e Kiarës: Ta dinë të gjithë se kush je ti

  • E.K /
  • 29 March 2023 - 12:43
“Ty dhe Luizin çift gjithë jetën”, Gjyshja e Kiarës: Ta dinë të gjithë se kush je ti

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur, Kiara Tito, në instastory, ka publikuar një video duke folur bashkë më gjyshen e saj, rreth “Big Brother Vip Albania”, përcjell “Kosova Sot Online”.

Gjyshja e saj ka komentuar edhe për Luizin, duke thënë se dëshiron t’i shoh ata dy çift gjithë jetën.

Leta mendon se banorët e ‘Big Brother VIP Albania’ duhet të ishin larguar nga formati, madje që mbrëmjen e djeshme.

Biseda mes tyre:

Nëna Leta: Ty dhe Luizin çift gjithë jetën.

Kiara Tito: Mos u mërzit o Leta se kështu e kanë njerëzit.

Nëna Leta: Moj e kanë po ta dinë se kush je ti, Kiara Tito.

Kiara Tito: O të keqen, nëna ime më e bukura në botë.

Nëna Leta: Unë të jem si këta nuk rri për Zotin.

Kiara Tito: Pse?

Nëna Leta: Po ça do marrin më, ça do fitojnë këta këtu? Unë kisha ikur tani, kisha ikur që mbrëmë.

(Kosova Sot Online)