A ishte dalja e Kiarës e planifikuar?

  • A.P /
  • 29 March 2023 - 16:35
A ishte dalja e Kiarës e planifikuar?

Së fundi në media flitet se nga e gjithë strategjia e produksionit  shihet që dalja e Kiarës ishte e planifikuar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Madje këtë e thotë në një moment edhe Kristi, i cili thotë se ishte kishte menduar se Olta do të eliminohet por kur e kuptoi se ishte Kiara ajo e cila duhej të dilte, e kishte lënë këtë punë fare sepse dihej se ajo do te largohej.

Shpesh here shperndahen video ne rrjetet sociale ku publiku i shikon me detaje e nje e tille edhe shperndare para dy dite ku ishte Olta ne dhomen e rrefimin dhe kishte mbetur ndezur mikrofoni andaj ne dhomen e rrefimin degjohen duke i thene au kenaqe e publiku e lidhen kete me daljen e Kiares.

(Kosova Sot Online)