Rita Orën kështu nuk e keni parë

  • A.P /
  • 29 March 2023 - 17:33
Rita Orën kështu nuk e keni parë

Këngëtarja e hitit “Anywhere”, Rita Ora,  përmes fotografive ka dokumentuar udhëtimin e saj në Sydney gjatë javës së fundit, pasi ka shkuar në kontinentin australian për edicionin e tretë të “The Voice Australia”, ku do të jetë pjesë e jurisë sërish, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Dhe duke hyrë në llogarinë e saj në Instagram, ylli i muzikë pop me fytyrë të freskët, 32 vjeçe, tregoi figurën e saj të pabesueshme të trupit me një fustan të qëndisur me grep.

Veshja përmbante një mori detajesh seksi, duke përfshirë një prerje rreth dekoltesë dhe belit të saj.

Image

(Kosova Sot Online)