Finalistja e dytë e 'Big Brother Albania' shpallet Efi

  • A.P /
  • 23 April 2023 - 10:10
Finalistja e dytë e 'Big Brother Albania' shpallet Efi

Finalistja e dytë e Big Brothër Albania Vip, është shpallur Efi, pas një televotimi i cili zgjati disa minuta,  shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Efi ishte në televotim me Kiarën, Bledin dhe Qetsorin ku njëri prej tyre do shpallej finalist.

Duke qenë se Efi, Kiara dhe Bledi ishin tre të rikthyerit në shtëpinë e Big Brother vetëm njëri prej tyre do mund të shkonte në finale dhe me shpalljen e Efit finaliste rrugëtimi i Kiarës dhe Bledit ndërpritet aty.

Image


(Kosova Sot Online)