Ja me cilën këngëtare e sjell Ermali këngën e re

  • A.P /
  • 29 September 2023 - 20:26
Ja me cilën këngëtare e sjell Ermali këngën e re

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, ka publikuar këngën e re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

"Trendafil Blu" mban titullin kënga e cila vjen në duet me Fifin.

Si Ermali dhe Fifi kanë vite që janë pjesë e estradës.

(Kosova Sot Online)