Dua Lipa bën publik numrin e saj

  • A.P /
  • 07 December 2023 - 14:26
Dua Lipa bën publik numrin e saj

Dua Lipa ka surprizuar ndjekësit e saj dhe ka publikuar numrin e telefonit në Instastory. Numri i saj është +1 (917) 810-3415 dhe padyshim të gjithë fansat janë më të lumtur se kurrë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Mesa duket Dua e ka bërë këtë që komunikojë me fansat dhe adhuruesit e saj. Pak ditë më parë u dha lajmi se ylli i popit i ka dhënë fund lidhjes me regjisorin e njohur, Romain Gravas.

Image

(Kosova Sot Online)