Sara e zbulon fituesen e ‘BBV3’

  • A.P /
  • 24 April 2024 - 14:15
Sara e zbulon fituesen e ‘BBV3’

Sara Gjordeni ka komentuar për disa nga banorët dhe situatat e “BBV3”, zbuloi finalistët e saj dhe u shpreh për shumë të tjera, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Por për kë bën tifo ish-banorja?

 

“Jam midis dy lojtarëve të preferuar. Janë Jul Deda dhe Heidi. Do doja shumë që ta fitonte një vajzë, ta fitonte Heidi këtë edicion… Nuk e shoh fituesen te vajzat e tjera. Sigurisht Egla është e fortë, por e kanë penalizuar disa veprime.”

Romanca e Heidit dhe Romeos është një ndër më të komentuarat jo vetëm brenda shtëpisë, por dhe jashtë saj.

E lidhur me çiftin, Sara ka dy fjalë: “Heidi që e përmend gjatë gjithë kohës jetën në Milano… Janë shumë të lezetshëm, dëshira ime është e madhe për të dy, por nuk i dihet.”

Image

(Kosova Sot Online)