'Për ty sa herë qava' thotë Gresa Behluli

  • A.P /
  • 09 July 2024 - 19:11
'Për ty sa herë qava' thotë Gresa Behluli

Këngëtarja e njohur Gresa Behluli, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Për ty sa herë qava" mban titullin kënga e cila vjen përplot ritëm.

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë:  "Për ty sa herë qava" nga Gresa Behluli.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)