Sot, ndarja e çmimeve për kinematografi në MKRS

  • G.G /
  • 01 tetor 2020 - 09:20
Sot, ndarja e çmimeve për kinematografi në MKRS

SOT (e enjte, 01.10.2020, ora 10:00 ) Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi do të ndajë çmimet vjetore për kinematografi.

Vendi: Kabineti i ministres Dumoshi

Ftohen mediat të përcjellin këtë ngjarje!

(Kosova Sot Online)