Gresa Behluli publikon këngën e re 'Numero uno'

  • A.P /
  • 21 September 2021 - 20:30
Gresa Behluli publikon këngën e re 'Numero uno'

Këngëtarja e njohur Gresa Behluli, për fansat e saj ka publikuar këngën e saj më të re, "Numero uno", shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Për herë të parë publiku i shikon dy motrat Behluli: Gresën dhe Besianën së bashku në duet.

Derisa në videoklip paraqiten tri motrat Behluli së bashku: Gresa, Besiana, Agnesa.

Në një pjesë të klipit shihet teksa Gresa mbanë me duar barkun, veprim ky me të cilin edhe e konfirmoi shtatzëninë.

Premierë:

(Kosova Sot Online)