Armend Rexhepagiqi sot ka arsye për të qenë i lumtur

  • A.P /
  • 23 shtator 2021 - 20:36
Armend Rexhepagiqi sot ka arsye për të qenë i lumtur

Kantautori i shumë hiteve, Armend Rexhepagiqi, sot më shumë se kurrë ka arsye për të qenë i lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Pikërisht sot, Rexhepagiqi feston ditëlindjen dhe mbush plot 55 vite jetë.

Armendi Rexhepagiqi ka lënë gjurmë në muzikën shqipe me projektet e tij muzikore por edhe me emisionet që i ka realizuar.

"Edhe një herë, Ajo, Dashurine ku e kam, Nasht, Shkel, Qaforja", janë vetë disa nga hitet e shumëta të tij.

Image
Image

(Kosova Sot Online)