Dua Lipa mahnit me paraqitje nga Nju Jorku

  • A.P /
  • 01 December 2023 - 18:44
Dua Lipa mahnit me paraqitje nga Nju Jorku

Teksa doli në New York, Dua Lipa si përherë, dukej elegantetransmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja, 28 vjeçe, përballoi motin e ftohtë të mbrëmjes me një pallto të gjatë të zezë “Chanel” me detaje dhe kopsa kristali elegante.

 

Krijuesja e hitit “One Kiss” ka aksesuar pamjen e saj me vathë diamanti të varur dhe një çantë të zezë, shkruan DailyMail.

Superylli shqiptar, i cila një ditë më parë kishte veshur xhinse të ulëta, e ka finalizuar veshjen me çorape të zeza dhe taka.

Ajo stolisi flokët e saj të lyera me ngjyrë të kuqe në një bisht të lartë, dhe shkëlqeu me një grim “smokey” për daljen.

Më herët gjatë ditës ylli tregoi për partneritetin e saj të ri me prodhuesin e makinave luksoze Porsche.


Ajo ndau një sërë fotografish nga “Porsche Experience Center” në Los Anxhelos, duke shkruar, “Duke zhytur fillimisht në botën e @porsche, mbajini sytë hapur për atë që do të vijë në të ardhmen…”

Image

(Kosova Sot Online)