Meritoni dhe Romeo do të befasohen sonte nga Don Xhoni

  • A.P /
  • 14 May 2024 - 16:50
Meritoni dhe Romeo do të befasohen sonte nga Don Xhoni

Reperi Don Xhoni ka postuar një video të Romeos dhe Meritonit në shtëpinë e “BBV3” derisa kërcejnë dhe këndojnë një nga këngët e tij, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Derisa ka shkruar:“Kampiona sot e keni një surprizë të dytë!”

Romeo dhe Meritoni janë shumë miq me reperin dhe se mundet që Don Xhon të ketë përgatitur një surprizë për ta për t’i mbështetur në këto ditët e fundit të këtij edicioni.

Image

(Kosova Sot Online)