'Koronado' tani 61-vjeçar, befason me pamjen

  • G.G /
  • 23 shkurt 2021 - 15:47
'Koronado' tani 61-vjeçar, befason me pamjen

Njëri ndër aktorët që ka lënë gjurmë nga seriali “Për ty” është Luis Felipe Tovar apo siç njihet me rolin e tij si “Koronado”.

“Koronado” në serial kishte një karakter negativ që bëri që fëmijët, trishtoheshin nga ai.

Aktori i njohur meksikan Luis Felipe Tovar tani është 61-vjeçar dhe ka dy fëmijë.

Më poshtë mund t’i shihni fotografitë se si duket tash aktori.

(Kosova Sot Online)