Kida shfaqet në krahët e reperit gjerman

  • G.G /
  • 07 prill 2021 - 15:54
Kida shfaqet në krahët e reperit gjerman

Këngëtarja e njohur shqiptare Kida së fundi ka udhëtuar në Dubai për pushime.

Me të arritur atje, ajo postoi një fotografi bashkë me Hussein Akkouche, i njohur për publikun si Samra.

Samra është artist gjerman, me prejardhje lebaneze, i cili njihet për disa hite dhe numëron mbi 1 milion ndjekës në Instagram.

Këta dy artistë po bashkëpunojnë për një projekt muzikor.

(Kosova Sot Online)