Dua Lipa tregon gjoksin nga afër

  • A.P /
  • 19 tetor 2021 - 15:34
Dua Lipa tregon gjoksin nga afër

Ajo njihet për stilin e veshjes.

Dua Lipa, arrin pothuajse çdoherë të marrë vëmendje me dukjen.

Krahas dukjes perfekte në evente të ndryshme, Dua Lipa duket bukur edhe në përditshmerinë e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka mahnitur e veshur me një  veshje njëngjyrëshe, xhinse dhe bluzë të shkurtër në formë fluture nga po i njëjtin material i xhinseve, artistja dukej tejet atraktive, ndërsa vuri në pah linjat trupore.

Ajo kombinoi veshjen me një palë syze dhe një kapele sportive.

Image


(Kosova Sot Online)