Bella Hadid viziton New Yorkun

  • A.P /
  • 19 tetor 2021 - 16:30
Bella Hadid viziton  New Yorkun

Ajo është fytyra e re e koleksionit të vjeshtës të Marc Jacobs.

Dhe disa orë pas fushatës së saj, Bella Hadid u pa duke dalë në një pamje të rastësishme teksa vraponte në Nju Jork me nënën Yolanda Hadid.

Bella, 25 vjeç, veshi një xhaketë të mbushur me tegela me funde lëkure të ndezur për dalje.

Ajo dukej për mrekulli me veshje lëkure të ndezura, të cilat i shoqëroi me një qafore të modeluar, duke veshur një pallto Burberry të mbushur me tegela.

Image

(Kosova Sot Online)