'Bella' e Feros dedikim për Arbenitën

  • A.P /
  • 20 tetor 2021 - 17:43
'Bella' e Feros dedikim për Arbenitën

Fero së shpejti do të vijë me projektin e tij më të ri muzikor me titull ‘’Bella’’.

Reperi ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale se kënga do të publikohet brenda pak ditëve por nuk ka dhënë më shumë detaje rreth saj.

Sipas afterparty.al ‘’Bella’’ është dedikim për Arbenitën, e cila do të jetë edhe pjesë e videoklipit.

Kënga është punuar në VN Entertainment nga LorikM dhe FlorinB ndërsa beati nga Mobb.

Kujtojmë se Fero ka paralajmëruar se tashmë po punon për këngë në gjuhën angleze me të cilat synon tregun ndërkombëtar.

(Kosova Sot Online)