Mahmut Ferati publikon këngën e re 'Një dashuri'

  • A.P /
  • 22 tetor 2021 - 20:50
Mahmut Ferati publikon këngën e re 'Një dashuri'

Një ndër këngëtarët më aktiv dhe më produktiv të muzikës popullore shqipe, vazhdon të jetë këngëtari dhe profesori i nderuar Mahmut Ferati, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtari sapo ka publikuar këngën e tij më të re "Një dashuri", e zhanrit baladë, premierë vetëm në "Kosova Sot Online".

Për ju, për ne, për të gjithë: Mahmut Ferati dhe kënga "Një dashuri".

(Kosova Sot Online)