Për çka po festojnë Elita dhe Gjiko!

  • A.P /
  • 24 tetor 2021 - 10:03
Për çka po festojnë Elita dhe Gjiko!

Ndër çiftet më të komentuara në rubrikën rozë janë edhe Elita dhe Gjiko, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Njëri reper e tjera moderatore, ata kanë gjetur "formulën" për të qenë afër ndjekësve të tyre në rrjetet sociale.

Së fundmi ata kanë postuar një fotografi duke festuar së bashku.

Se a do t'i rikthehet Elita televizionit, kjo mbetet për tu parë...

(Kosova Sot Online)