Emily Ratajkowski zbulon portretin e plotë të djalit

  • A.P /
  • 26 tetor 2021 - 17:31
Emily Ratajkowski zbulon portretin e plotë të djalit

Emily Ratajkowski ka ndarë disa foto të mrekullueshme të saj dhe djalit, Sylvester Apollo Bear. Modelja dhe bashkëshorti i saj, Sebastian Bear-McClard, mirëpritën djalin e tyre në Mars. “Sylvester Apollo Bear na është bashkuar me ne në anën e Tokës.

Sly erdhi në jetë në 3/8/2021 në mëngjesin më surreal, të bukur dhe të mbushur me dashuri të jetës sime”, njoftoi asokohe modelja. Tani, modelja ka postuar një disa foto të rralla ku ka zbuluar portretin e plotë të fëmijës pas gati 8 muajsh.

Image


(Kosova Sot Online)