Oriola Marashi shfaqet si një ushtare e vërtetë

  • A.P /
  • 26 tetor 2021 - 18:29
Oriola Marashi shfaqet si një ushtare e vërtetë

Modelja e njohur, Oriola Marashi është shumë aktive në Instagram, ku numëron mbi 501 mijë ndjekës.

Së fundmi, ajo është shfaqur me disa veshje ushtareke, teksa mban në duar me një automatik dhe revole.

“Kjo është një lodër. Unë jam arma!”, ka shkruar Oriola krahas fotografive.

Nuk dihet arsyeja pse bukuroshja i ka realizuar këto foto, ndoshta mund të jenë pjesë e ndonjë reklame, ose thjesht Marashi ka shfrytëzuar momentin dhe ka pozuar.

Image

(Kosova Sot Online)