'Enigmatik' thotë Arta Bajrami në këngën e re

  • A.P /
  • 18 July 2022 - 21:21
'Enigmatik' thotë Arta Bajrami në këngën e re

Këngëtarja e njohur Arta Bajrami ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Enigmatik" mban titullin kënga e cila vjen me ritme moderne e realizuar nga Don Arbas.

Kënga vjen e e realizuar me videoklip dhe me interpretim të shkëlqyer nga Arta.

Premierë "Enigmatik" nga Arta Bajrami

Dëgjim të këndshëm