A i pëlqejnë mollat Elvanës

  • A.P /
  • 25 September 2022 - 16:10
A i pëlqejnë mollat Elvanës

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata ka postuar disa foto në profilin e saj në Instagram duke paralajmëruar kështu dhe këngën e re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Gjata shfaqet e veshur me një kostum të verdhë dhe duke konsumuar një mollë.

Deri në momentin e lansimit fansat e saj mund t'i dëgjojnë hitet tjera të Elvanës.

Image

(Kosova Sot Online)