Melinda Ademi vjen me 'Mere'

  • a.p /
  • 08 February 2023 - 19:37
Melinda Ademi vjen me 'Mere'

Rep artisja  Melinda Ademi ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

"Mere" mban titullin kënga e cila vjen e realizuar dhe me videoklip.

Në vijim "Mere" nga Melinda Ademi.

(Kosova Sot Online)