Agjenda e Ministres Dumoshi për ditën e nesërme

  • A.P /
  • 14 shtator 2020 - 16:57
Agjenda e Ministres Dumoshi për ditën e nesërme

Nesër (e martë,15.09.2020) Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi do të ketë këtë agjendë!

10:00 - Nënshkrimi i Memorandumit për bursa studentore me Universitetin e Prishtinës.

Vendi: Rektorati i UP-së.

13:00 - Nënshkrimi i Vendimit për shpalljen e AFA Rugova trashëgimi shpirtërore.

Vendi: Rugovë/Pejë

Ftohen mediat t'i përcjellin këto ngjarje!


(Kosova Sot Online)