Kim “bombardon” me fotot e saj në bikine

  • E.K /
  • 14 prill 2021 - 21:27
 Kim “bombardon” me fotot e saj në bikine

Kim Kardashian duket se dëshiron të mbjell palma dhe mandej para tyre të bën fotografi.

Kim Kardashian ka treguar edhe sot format e saj seksi, por ndjekësit në Instagram më shumë kanë mbetur të mahnitur me atë se çfarë po rritet mbi kokën e saj.

E njohur për fotot provokative, ylli i televizionit ka postuar disa fotografi nga pushimet e saj me motrën e saj Kourtney, por palma pas saj duket sikurse ka zënë rrënjë në flokët e saj.

Kourtney ka komentuar tek motra e saj duke thënë se ajo është bërë gjatë udhëtimit të tyre në Turks &  Caicos në janar, për ueb-faqen e saj Poosh derisa ajo duket se po shijon diellin në shkretëtirë

(Kosova Sot Online)