Kim, çdo ditë e më e “nxehtë” pas ndarjes nga Kanye

  • A.P /
  • 07 maj 2021 - 20:17
Kim, çdo ditë e më e “nxehtë” pas ndarjes nga Kanye

Kim Kardashian është kthyer fuqishëm në tregun e beqareve derisa është parë duke bërë palestër me një paruke të bardh në mes të procesit të shkurorëzimit me Kanye West.

Beqarja Kim Kardashian nuk i ka lënë vend imagjinatës me fotot e saj të mahnitshme që i ka postuar në Instagram.

Ylli i “Keeping Up ËWth The Kardashians” (40), ka treguar trupin e saj si sirenë me monokini, derisa ka ndezur fansat e saj në mes të procesit të ndarjes me reperin e njohur amerikan.

Në shkur, ajo lajmëroi se i ka dhënë fund martesës me Kanye West dhe çifti për momentin janë duke ndjekur procedurat për kujdestarinë e fëmijëve të tyre – North (7) Saint (5) Chicago (3) dhe Psalm (2). 

Image


(Kosova Sot Online)