'Acar' vjen nga Elinel dhe Capital T

  • A.P /
  • 03 February 2023 - 19:38
'Acar' vjen nga Elinel dhe Capital T

Dy reperët e njohur Elinel dhe Capital T,  kanë publikuar këngën e tij të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


 Kënga titullohet “Acar” dhe vjen e realizuar me videoklip.

 


Ky nuk është bashkpunimi i parë i dyshes.

Në vijim premierë: 'Acar' nga Elinel dhe Capital T


(Kosova Sot Online)