Ja sa operacione i ka bërë Bora Zemani

  • A.P /
  • 22 March 2023 - 21:06
Ja sa operacione i ka bërë Bora Zemani

Së fundmi një bisedë me ndjekësit në rrjete sociale, e ka bërë Bora Zemani, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Një prej tyre i ka shkruar: A ke bërë ndonjë operacion plastik? Je shumë e mirë. 

“Të vetmet operacione që kam bërë në jetë kanë qenë lindja e Arborit dhe heqja e apendesitit”, është përgjigjur Bora.

“Ku i ke bërë buzët?”, i ka shkruar një tjetër. Moderatorja ka publikuar një foto ku shihet se ka hequr fillerin e buzëve dhe ka shkruar: Mund t’ju them vetëm ku i kam zhbërë. 

Image

(Kosova Sot Online)